Справа ПриватБанку: суди не віддають перемогу Коломойському лише через МВФ, - Данилюк


Екссекретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Данилюк заявив, що ухвалити рішення у справі ПриватБанку на користь ексвласника Ігоря Коломойського українському суду заважає лише співпраця України з Міжнародним валютним фондом

Про це Данилюк сказав у інтерв’ю LB.ua. Об этом сообщает paralel-media.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Якщо зірки запалюють, значить, це комусь потрібно. Якщо говорити про суди, цілком очевидно, що Ігор Валерійович зацікавлений в тому, щоб його позиція в судах виграла. Він грає .... Є МВФ. Якби МВФ не було, думаю рішення в судах просувалися б набагато швидше", — сказав Данилюк.

На питання, чи віддали б суди перемогу ексвласникам банку, якби не МВФ, екссекретар РНБО відповів ствердно.

"Я б думав, що, напевно, так. Я підозрюю, що це (МВФ — ред.) стримуючий фактор", — сказав Данилюк.

Читайте також. Чим загрожує Україні рішення суду про незаконність націоналізації ПриватБанку. Пояснення Сергія Фурси

Екссекретар РНБО також ствердно відповів на питання, чи контролюються суди в Україні вручну.

"За всі суди казати не можу. Але зважаючи на теперішні результати, до повної незалежності судової системи ще дуже далеко", — сказав Данилюк.

Крім того, екссекретар РНБО натякнув на те, що суди контролюються Офісом президента України.

"Я б цього не виключав", — сказав Данилюк у відповідь на питання, чи контролюються зараз певні суди з Банкової.

При цьому Данилюк назвав неможливим повернення ПриватБанку колишнім власникам.

"Повернення банку колишнім власникам апріорі неможливо. Я не бачу, як це можна зробити. Багато залучених людей зараз настільки емоційні, що не фіксують елементарну логіку речей", — сказав Данилюк.

  • Нагадаємо, 18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації "ПриватБанку".
  • Громадський рух "ЧЕСНО" повідомив, судді, які визнали незаконною націоналізацію "ПриватБанку" та задовольнили позов мільярдера Ігоря Коломойського до Нацбанку та Кабміну, є недоброчесними.
  • Печерський расуд Києва ухвалив рішення про скасування зобов’язань Ігоря Коломойського компенсувати державі 9,2 млр грн за кредити рефінансування "ПриватБанку".
  • ПриватБанк позвався до суду, звинувативши ексвласників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова у відмиванні $622,8 млн, які видали у вигляді кредитів компаніям бенефіціарів
  • 27 вересня Данилюк підтвердив, що подав заяву про відставку з посади секретаря РНБО. Пізніше він підтвердив, що причиною стала його незгода з можливим рішенням судів на користь Ігоря Коломойського у справі ПриватБанку.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/sprava_pryvatbanku_sudy_ne_viddayut_peremogu_kolomoyskomu_lyshe_cherez_mvf_danylyuk”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя