«Народний фронт» проти інавгурації Зеленського 19 травня

«Народний фронт» проти інавгурації Зеленського 19 травня
Інавгурація має відбуватись в урочистій атмосфері, а 19 травня усі політичні повинні вшанувати пам’ять жертв політичних репресій, — Бурбак Об этом сообщает vsemisto.in.ua со ссылкой на СМИ.


Фракція «Народний фронт» вважає, що новообраний президент України Володимир Зеленський не має складати присягу в День пам’яті жертв політичних репресій 19 травня. Про це сьогодні на засіданні Погоджувальної ради Верховної Ради заявив глава фракції Максим Бурбак.


«У день жалоби, 19 травня, ми маємо схилити голови в скорботі й заявити, що ніколи не допустимо диктатури або реваншу московської гегемонії. Водночас вважаємо, що новий президент Володимир Зеленський повинен скласти присягу глави держави в урочистій атмосфері. Для цього підійде й інший день», — сказав Бурбак.


Перед цим спікер Андрій Парубій заявив, що парламент визначиться з датою інавгурації Володимира Зеленського на цьому пленарному тижні.


Нагадаємо, 10 травня Зеленський закликав Раду призначити дату інавгурації на 19 травня. «Боїтеся розпуску Ради і затягуєте призначення дати інавгурації... Я звертаюся до Верховної Ради. На найближчому засіданні ви повинні призначити дату інавгурації на 19 травня. Цього вимагаю не я, цього вимагає народ, в інтересах якого ви присягали діяти», — підкреслив новообраний президент у своєму відеозверненні.


В Раду внесли 5 постанов про дату проведення інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського. Потім Олександр Сугоняко відкликав свій проект постанови, який стосувався інавгурації 1 червня.


Таким чином, зараз парламенту запропоновані дві дати для церемонії: 19 і 20 травня.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/narodniy-front-proti-inavguraciji-zelenskogo-19-travnya-593135.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя