На «Ягодині» у пасажира вилучили дві тисячі євро


На волинському пункті пропуску «Ягодин» у пасажира легковика вилучили 2 тисячі євро, які він намагався перевезти у Польщу. Про це повідомили у прес-службі Волинської митниці ДФС. Об этом сообщает vestiplus.in.ua со ссылкой на СМИ.

Валюту у пачці купюр разом з іншими грошима, без ознак приховування намагався провезти у Польщу пасажир легкового автомобіля, що скористався «зеленим коридором» як смугою спрощеного митного контролю.

Відтак, пасажиру залишили 10 тисяч Євро. Решту, що за курсом Нацбанку України становить 61,4 тисяч гривень – тимчасово вилучено до рішення суду.

Згідно зі статтями 471,472 Митного Кодексу України недекларування валюти, що перевищує встановлену норму, тягне за собою накладення штрафу та її конфіскацію.

Волинська митниця нагадує громадянам України, що дозволена до вивезення норма готівки визначена постановою Нацбанку України від 27.05.2008 №148 у розмірі до еквіваленту 10 тисяч Євро. Надмір підлягає обов’язковому письмовому декларуванню та документальному підтвердженню походження.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/на-ягодині-у-пасажира-вилучили-дві-т/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя