На Прикарпатті Порошенко зустрінеться з представниками місцевого самоврядування та студентами

У вівторок, 4 грудня, Президент України Петро Порошенко відвідає Івано-Франківщину з робочим візитом.


Як повідомили КУРСу в Івано-Франківській ОДА, під час візиту на Прикарпаття Петро Порошенко не відкриватиме нових об’єктів. Заплановані зустрічі з представниками місцевого самоврядування західних областей України та зі студентами. Об этом сообщает koryukivka-mayak.in.ua со ссылкой на СМИ.

Детальна програма візиту стане відома сьогодні.

Як писав КУРС, 31 травня 2018 року Петро Порошенко приїхав на Свято останнього дзвоника у Ямницький навчально-виховний комплекс. Цього ж дня Президент відкрив оновлений Центр репродукції людини в Івано-Франківську. Також Глава держави взяв участь у відкритті нового виробництва на "Івано-Франківськцемент".

9 листопада Франківськ відвідала дружина Президента Марина Порошенко. Перша леді презентувала національний проект "Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації".

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/na_prykarpatti_poroshenko_zustrinetsya_z_predstavnykamy_mistsevogo_samovryaduvannya_ta_studentamy_71028.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя