Україна запропонує МВФ кілька варіантів формули ціни на газ

Україна запропонує МВФ кілька варіантів формули ціни на газ Фото: oilreview.kiev.ua

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, пише Liga.Net. Об этом сообщает inukrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"У нас є консенсус з МВФ в тому, що ми говоримо щодо самої формули, не змінюючи принципів. Представники МВФ, НБУ вирушили до Вашингтона, щоб провести відповідні переговори. Я вважаю, в нас достатньо шансів знайти спільний з МВФ підхід для встановлення критеріїв формування ціни на газ", – сказав він.

Саєнко підкреслив, що зараз на перший план роботи з МВФ виходить питання створення антикорупційного суду, і в разі успішного вирішення цього питання, позиція Фонду щодо України може бути більш гнучкою.

Зміни тарифів на газ будуть залежати від тієї формули, яка буде узгоджена, зазначив він.

У березні 2015 року МВФ схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на $17,5 млрд. У межах програми вже отримано чотири кредитних транші на загальну суму $8,7 млрд.

Для наступного траншу Верховна Рада повинна прийняти закон про створення антикорупційного суду згідно з вимогами Венеціанської комісії, а уряд – привести ціни на газ до імпортного паритету і забезпечити механізм їх автоматичного регулювання зі зміною цінової кон’юнктури.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що ціна на газ може зменшитися для українців у 2020 році.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/ukraina_zaproponuie_mvf_kilka_variantiv_formuly_tsiny_na_gaz_254757.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя