У Миколаєві СБУ блокувала протиправну діяльність представника радикального руху «Наждак»

01_sbu-v-luganskoj-oblasti-zaderzhala-informatora-lnrПротиправну діяльність представника радикального руху «Наждак» блокувала у Миколаєві Служба безпеки України.Місцевий мешканець, виконуючи інструкції лідера «Наждака» Миколи Дульського, який переховується від українського правосуддя на території Російської Федерації, у соціальних мережах та під час особистих зустрічей шукав прихильників ідеї супротиву владі в Україні з метою формування з них бійців так званої «сплячої армії».


Під час обшуку оперативники спецслужби вилучили за місцем проживання зловмисника матеріали, що підтверджують його протиправну діяльність.


Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу) Кримінального кодексу України.


Тривають невідкладні слідчі дії.


Прес-центр СБ України


Читайте також: Депутата Врадіївської райради Салтановського засуджено до обмеження волі на 2 рокиДжерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/u-mikolayevi-sbu-blokuvala-protipravnu-diyalnist-predstavnika-radikalnogo-ruhu-nazhdak/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя