ДЕ ТАКЕ БАЧЕНО, щоб зрадники підіймали руки на тих хто проливав свою кров за Україну?!


Після таких святкувань пам’яті до дня перемоги та примирення стає точно зрозуміло, що вони зовсім не знають історію. Мало того що не знають їм срати на пам’ять, на Україну. Декілька справжніх ветеранів у кожному місті які насправді прийшли згадати, бо пережили тоді справжній ад. Але справжніх залишились одиниці.

Тому усі інші провокатори у яких вавка в голові і це невиліковно. Що політики які притягли свою та радянську символіку, що вата яка захисників називає фашистами є зрадниками України! І судячи з сьогоднішнього дня їх дуже багато. Саме вони будуть встромляти нам ножі в спини. Шкода що деякі дрібні ще й дітей з собою притягли. Нажаль бачу що це не виліковно, це можливо тільки знищити… Вілкул, Королевська, Медведчук, весь жопоблок і усі тварини які спокійно перетинають кордон з терористичною росією, які пропогандують руській мір є найбільшим ворогом Української свободи та незалежності, ворогом щасливого та світлого майбутнього наших дітей… Кожен хто живучи в Україні називає наших воїнів, захисників фашистами – ЗРАДНИК! Кожен хто підтримує радянську, російську, або ще якусь криваву символіку – ЗРАДНИК! Або приймаєте закони, або дійде до фізичного знищення. Де таке бачено щоб зрадники підіймали руки на тих хто проливав свою кров за Україну.


Джерело статті: “http://uinp.info/corruption/_de_take_bacheno_shob_zradniki_pidijmali_ruki_na_tih_hto_prolivav_svoyu_krov_za_ukranu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя