ЧЕСНИЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ розповів, що НАСПРАВДІ вчора відбувалось у Києві і ХТО за цим стоїть!


Печерський райвідділок – самий Печерський.
частина 2. повніша.

отож, сьогодні подзвонив Borys Krasovskyi і повідомив, що його затримали, везуть у Печерський відділок. Звідти повідомив, що йому погрожують, зокрема тим, що ви*** (згвалтують) гумовим кийком. Також, що їм і іншим затриманим влаштували у відділку “коридор ганьби”, потім завели у якийсь гараж на території.

Також подзвонив Роман Орищенко, і від нього дізнався інформацію, що затримано близько 25 осіб.

Додам, що зараз, в період травневих свят і “свят”, а також у зв’язку з Євробаченням наше управління (Управління забезпечення прав людини) перейшло у посилений цілодобовий варіант служби. Серед іншого моніториться інформація про чимало подій, зокрема затримання.

Так от, я, уже вирушаючи з дому до Печерського відділку, зв’язався з колегою, яка повідомила, що 10 хв. перед тим дзвонила їм, і отримала інформацію: “затримань сьогодні не було”.

Хв. 20 мене не впускали. Черговий щось там вирішував, комусь дзвонив, я чекав. Паралельно я переглянув журнал, де фіксуються затримані, запрошені і відвідувачі (той, що у постового). Нікого з тих людей, про який йтиметься далі – не було записано.

Постовий, до речі, як і багато колег його в цьому відділку не мали прикріпленого на видному місці поліцейського жетона. А це вимоги профільного Закону. Частина зі співробітників і мені відмовлялася показати службове посвідчення. Знову ж таки, вимоги профільного Закону.

Переглянув журнал повідомлення Центру вторинної правової допомоги. останній запис був 7.05.2017. а в цей журнал фіксується факт виклику безкоштовного адвоката. адвокат повідомляється при кожному затриманні.

Нарешті до мене приставили співробітника, який мав би супроводжувати мене у відділку.

У відділку я побачив багато затриманих.
одному в коридорі медики надавали допомогу – у нього була перебинтована голова. Казав, що поліціянти увірвалися до офісу, побили-заломали, тому він тут.

Двоє були в кабінеті слідчого. Чоловік і дівчина, які там були, сказали, що були затриманні, слідчий – що свідки.
До того ж, слідчий (молодий хлопець), вскипів, рознервувався, почав мені тикати ст. 342 ККУ (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві). Типу, я йому заважаю проводити слідчі дії. Як ця стаття могла до мене застосована бути – важко уявляю, адже я також в цій ситуації був “представником влади під час виконання ним службових обов’язків”. Слідчий (ну я думаю, що слідчий) був “без жодних розпізнавальних знаків – у форменому одязі, без шевронів, без жетона…

Тоді відбулася ще одна подія, один співробітник почав заважати, м’яко кажучи, мені працювати. Я спробував його зазняти на телефон (маю право) з вимогою пред’явити посвідчення, представитися. Варто зазначити, що при кожному звертанні до всіх співобітників та людей, що перебували у відділку я першим ділом називав ім’я, прізвище, показував посвідчення у розгорнутому вигляді, і співробітником ще й припис з повноваженнями (зворотню сторону якого опублікувала Olga Khudetska)
Цей поліціянт, який виявився заступником начальника Печерського УП ГУНП у м. Києві, силою вибив в мене з рук телефон, посвідчення так і не показав. проте в кінці я почув фразу “от дослужишся до полковника, тоді й покажу”. Я тоді не розумію, кому він служить і на*** такий найманий працівник платникам податків?..
Та хоч генерал – кожен має дотримуватися законодавства України!

Близько 5-7 затриманих було ще в одному кабінеті. на них уже складали протоколи, як правило за статею 173 КУпАП (Дрібне хуліганство. Стаття називається – не знаєш що складати, а по тихому затримати не вдалося – складай 173.
Без роз’яснення статей 63 Конституції України та 268 КУпАП (Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності), які є обов’язковими!!!

Паралельно я в телефонному режимі спілкувався з своїми начальником Управління забезпечення прав людини та мого відділу уповноважених Голови з питань дотримання прав людини в поліцейській діяльності. В часі однієї з розмов з начальником відділу троє осіб у форменому одязі (яких я і раніше безрезультатно просив представитися) – троє бугаїв силоміць (з “прихованими ударами” – все за класикою) виштовхали мене з приміщення відділку. слідкував (було б точніше сказати – керував) за їхніми діями згаданий полковник – заступник начальника УП.

постовий отримав наказ не впускати мене повторно всередину.

далі я заглянув у журнал обліку затриманих, доставлених, відвідувачів і запрошених. там нашвидкоруч записано було близько 20 осіб як запрошених (ЗАПРОШЕНИХ!!!) без вказання часу потрапляння у відділку.

громадянам, які виходили з відділку я рекомендував дописувати поряд слово затриманий і вказувати час.
також давав свої контакти для того, аби могли звернутися до Управління забезпечення прав людини Нацполу.

так, у тотальній більшості випадків люди перебували у відділку понад-понад 3 години.

мною зібрано чимало фото, відеодоказів “тотального мєнтовського беспрєдєлу” (вибачте, службових порушень).

прошу, хто що ще має по сьогоднішньому дню в Печерському УП ГУНП в м. Києві – надсилайте.

що планую робити:

1) рапорт за Голову Національної поліції з пропозицією ініціювати службове розслідування. Воно має бути, і закликаю усіх, хто може долучитися аби притягнути винних до відповідальності – буду дуже вдячний.
я, як громадянин України не хочу мати такі відділки, таке ставлення до людей, до своїх же колег врешті-решт

2) про заяву про перешкоджання службовій діяльності навіть не знаю чи писати. не писати її ж у Печерське УП

в принципі, більше з того, що я написав, ляже в основу рапору.
далі буде.

джерело

Джерело статті: “http://newsgood.com.ua/?p=20909”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя